Tutaj jesteś

Jak szybko i wygodnie zaadresować paczkę?

10 czerwca 2021 Zakupy jak zaadresować paczkę

W dzisiejszych czasach kupowanie rzeczy online jest czymś powszechnym. Każdy z nas zapewne dokonuje takich zakupów każdego miesiąca. Nie wszyscy jednak wiedzą, że przez Internet można również wysłać paczkę i nie jest bardziej skomplikowane od kliknięcia przycisku „kup teraz”.

Najlepsza platforma do wysyłki paczek

Wielu przewoźników oferuje na swoich stronach kalkulatory, dzięki którym po wprowadzeniu niezbędnych danych będziemy mogli obliczyć koszt przesyłki. Z jednej strony jest to bardzo praktyczne, jednakże istnieje pewien problem. Otóż sprawdzanie każdego przewoźnika z osobna to zajmuje dużo czasu. Jeśl wysyłamy coś regularnie, wówczas stanie się to naprawdę męczące. Jednakże, istnieje rozwiązanie tego problemu. Dzięki stronie allekurier.pl możesz porównać koszty przesyłki u różnych przewoźników za jednym wyszukaniem!

Jak zaadresować paczkę?

Interfejs strony jest bardzo intuicyjny. Aby dokonać wyceny przesyłki, należy wprowadzić niezbędne dane do kalkulatora, który znajduje się na głównej stronie serwisu. Tak naprawdę musimy wprowadzić tylko kilka informacji, aby dowiedzieć się ile będzie kosztować dana paczka. W pierwszej kolejności wpisujemy wagę oraz wymiary przesyłki. Dzięki temu zostanie ona przypisana do danej kategorii gabarytowej. Im będzie mniejsza i lżejsza, tym mniejszy będzie koszt końcowy przesyłki, jednak bez obaw – większość standardowych przesyłek należy do niskiej grupy cenowej. W następnym kroku należy wybrać kraj nadania i doręczenia. Dzięki stronie allekurier.pl można wysłać przesyłkę również za granicę, do niemal wszystkich państw na świecie. Jeśli chcemy, aby paczka została ubezpieczona, wówczas należy wpisać jej wartość w odpowiedniej rubryce. Dla przesyłek krajowych istnieje również opcja utworzenia przesyłki pobraniowej (https://allekurier.pl/przesylka-pobraniowa). Jeśli chcemy wysłać paletę lub list, wówczas należy wybrać odpowiednią zakładkę na górze strony. Wygodne nadanie przesyłki Kiedy wpiszemy już wszystkie niezbędne dane, wówczas wyświetli się nam lista ofert różnych przewoźników. Dzięki temu możemy w jednym miejscu dokonać przeglądu całego rynku i wybrać opcję, która jest dla nas najkorzystniejsza. Po jej wybraniu i opłaceniu, będziemy mogli wydrukować list przewozowy. Naklejamy go na przesyłkę i jedyne co nam pozostaje to poczekać na kuriera. W ten sposób w bardzo prosty sposób możemy nadać przesyłkę z domu. Jeśli zależy Ci na czasie i wygodzie, zaadresuj przesyłkę razem z allekurier.pl Wszystkie transakcje dokonywane na stronie są bezpieczne, a w razie wystąpienia problemów dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże. Czas doręczenia przesyłki waha się od 1 do 2 dni roboczych (jest to zależne od konkretnego przewoźnika). W przypadku doręczenia przesyłki do kiosków Ruchu, okres ten wynosi od 1 do 4 dni. Jest to również najtańsza opcja wysyłki a ceny zaczynają się już od 6,31zł. Pamiętaj, że nie wymagamy podpisywania żadnych umów, by skorzystać z naszej oferty. Twoje dane są chronione przez skuteczne systemy bezpieczeństwa.

Podsumowanie

Allekurier.pl to najlepszy na polskim rynku portal umożliwiający wysyłkę paczek. Dzięki niemu nie musisz za każdym razem wprowadzać danych, aby sprawdzić ceny wysyłki u różnych przewoźników. Za jednym wyszukaniem będziesz mógł porównać oferty szybkich i sprawdzonych przewoźników. Interfejs strony jest bardzo intuicyjny a wycena paczki zajmuje dosłownie chwilę. Możesz nadać paczkę ze swojego domu i nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz wysłać paczkę, nie wahaj się, skorzystaj ze sprawdzonej strony allekurier.pl

Redakcja jakreagowac.pl

Oferujemy inspirujące treści dotyczące zdrowego stylu życia, rodzicielstwa, urody i diety. Znajdziesz tu praktyczne porady i najnowsze trendy, które pomogą Ci osiągnąć równowagę i blask w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

O tym