Lavard Marka Dla Ciebie

Chcesz dostosować styl biurowy do swojego miejsca pracy, ale myślisz, że to trochę ciężkie do wykonania, ponieważ po pierwsze natrafiasz na trudności z podjęciem decyzji, które elementy będą właściwe dla Twojego stroju businnes casual, co więcej nie masz dobrego wyczucia ani talentu związanego z takim stylem ubioru.

Najważniejsza jest marynarka, to cieszący się największą popularnością element biurowego stroju, który idealnie pasuje do wszystkich stylizacji i nadaje im dostojny i odpowiedni wygląd. Czy to czarny, beżowy, w paski, marynarka w towarzystwie chino w towarzystwie klasycznych butów na obcasie z pewnością doda Twojemu wyglądowi swobodnego i eleganckiego charakteru. Trzeba kupić sobie także ołówkową sukienkę z dobrej tkaniny. W delikatnym odcieniu i o stosownym fasonie fantastycznie sprawdzi się w pracy jak i w czasie wolnym. Jeśli przychodzi kolej na kolory, zdecyduj się na kombinacje granatu i bieli oraz neutralne jednokolorowe zestawy. Nigdy nie lekceważ akcesoriów, mają one moc, która diametralnie zmieni nasz wygląd. Na przykład pasek lub apaszka podbijają stylizację i dodają jej niebanalnego akcentu. Zawsze tylko musimy upewnić się, że akcesoria są w eleganckim stylu. Unikaj rzeczy ekscentrycznych oraz zbyt brokatowych. Dress code bywa podchwytliwy i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i rozumiemy zasady, określenie wciąż może powodować zakłopotanie i panikę u wielu osób. Na szczęście damy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to dobrym rozwiązaniem stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal poszukujecie pomysłu na stylowy look, który by Wam się spodobał to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań. Proponujemy Wam parę drobnych wskazówek smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest odrobinę nieokreślony. To styl, który potrzebuje dopracowanego, a zarazem komfortowego ubioru. W związku z tym perfekcyjny wygląd potrzebuje równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy postawić na elementy, które jawią się elegancko, ale są również komfortowe.
Z uwagi swoją wystudiowaną, a jednocześnie wygodną estetykę, elegancki zestaw często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż wiele stylizacji może należeć do obu kategorii, istnieją między nimi drobne różnice. Na przykład, business casual w głównej mierze wymaga bardziej konserwatywnego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej modny. Smart casual to najczęściej wybierany dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele spotkań, w tym kolacje lub do pracy. Całe szczęście, rodzaj okazji pomoże w wybraniu swojej stylizacji i tym samym poprowadzi na dobrą drogę. Układając swój ubiór, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która proponuje stylizacje w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety odnajdą propozycje perfekcyjne na urodziny przyjaciółki, do biura czy na spotkanie z przyjaciółmi. Cała kolekcja jest niezwykle dopracowana. Uszyta z najwyższej jakości tkanin i ze szczególną dbałością o detale. Jest dowodem wielkiego kunsztu krawieckiego.

www.lavard.pl

Redakcja jakreagowac.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.