Tutaj jesteś

Wózek 3w1 – dlaczego warto postawić na dziecięcy wózek wielofunkcyjny?

11 października 2022 Zakupy Wózek 3w1

Rynek produktów dla niemowląt oferuje szeroki asortyment wózków dla małych dzieci. Rodzice zazwyczaj chcą dobrać konkretny model w taki sposób, aby jak najdłużej im służył
  i jednocześnie najlepiej zaspokajał potrzeby dziecka. Zobacz, dlaczego warto postawić na dziecięcy wózek wielofunkcyjny.

Wózek dziecięcy 3w1 – czym jest?

Mając na uwadze codzienny komfort dziecka i rodzica, warto zainteresować się wózkami dziecięcymi 3w1. Mają zastosowanie od pierwszych dni życia malucha (dzięki gondoli), ale też później, gdy służą starszemu dziecku jako wózek spacerowy. Wiele osób określa je jako produkty rosnące wraz z dzieckiem. Oznacza to, że funkcje pojazdu przewidują reorganizację sposobu przemieszczania się z dziecka z początkowej pozycji leżącej, poprzez półleżącą, aż do całkowicie leżącej.

Wózek dla dziecka – wygodna gondola dla najmłodszych

Gondola jest przeznaczona dla dzieci od pierwszych chwil ich życia, a także maluchów przemieszczających się w pozycji całkowicie leżącej. Rodzice cenią ją za poczucie komfortu i bezpieczeństwa malucha niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Z gondoli dziecko będzie korzystać aż do ukończenia 8. miesiąca życia. Po tym okresie przyjdzie czas na zmianę.

 Wózek 3w1 – co przemawia za jego wyborem?

Ogromną zaletą wózka 3w1 jest opcja łatwej transformacji z wózka głębokiego dla niemowląt na wózek spacerowy. Opcja swobodnego montażu siedziska (tyłem bądź przodem) pozwala rodzicowi dopasować sposób poruszania się po ulicach do własnych preferencji oraz bieżących potrzeb dziecka. Maluch zwrócony twarzą do rodzica może mieć większe poczucie bezpieczeństwa, co przekłada się na jego spokój podczas poruszania się po mieście. Natomiast dziecko zwrócone przodem do kierunku jazdy może podziwiać widoki i lepiej odkrywać świat wokół. Wózek spacerówka znajduje zastosowanie nawet do ukończenia 4. roku życia przez pociechę.

 Wózek dziecięcy – codzienne wsparcie w podróżach autem

Wózek dziecięcy 3w1 charakteryzuje również możliwość wykorzystania jako fotelika samochodowego. Wygodne nosidełko z rączką sprawdza się znakomicie podczas codziennych podróży autem. Jest niezastąpiony podczas powrotu ze szpitala do domu, ale także w czasie wyjazdów do pediatry czy na szczepienia okresowe. To pierwszy fotelik samochodowy maluszka. Kupując wózek 3w1 należy dokładnie sprawdzić, czy element pasuje do danego rodzaju marki auta. Moduł fotelika samochodowego z łatwością odpina się od części stelaża i w kilka chwil umieszcza na siedzeniu pasażera. Bogaty wybór wielofunkcyjnych wózków dziecięcych znajdziesz na stronie sklepu internetowego: https://www.51015kids.eu/dziecko/akcesoria-dzieciece/wozki/wielofunkcyjne.

 Podsumowując, wózek dla dziecka 3w1 stanowi bardzo komfortowe rozwiązanie – zarówno dla rodziców, jak i ich pociech. Jest pomocny podczas codziennych spacerów z noworodkiem, ale także podczas podróży autem do sklepu, do dziadków czy do lekarza. Wózek wielofunkcyjny może z powodzeniem posłużyć dziecku przez cztery pierwsze lata jego życia, jest więc uzasadnionym wydatkiem.

Artykuł sponsorowany

Redakcja jakreagowac.pl

Oferujemy inspirujące treści dotyczące zdrowego stylu życia, rodzicielstwa, urody i diety. Znajdziesz tu praktyczne porady i najnowsze trendy, które pomogą Ci osiągnąć równowagę i blask w codziennym życiu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

O tym